Jump to content


Photo
- - - - -

Някой работил ли е като дистрибутор


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 speedy

speedy

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 28.12.2010, 12:43

Здравейте, доста офтопик е темата, но ме интересува дали има някой работил като дистрибутор на компания за мрежов маркетинг. Ако е от Пловдив още по-добре. Питам, една позната ми предлага да започнем, а ми се ще да седна с някой по-опитен и подробно да ми обясние кое как е в този бизнес. Предварително благодаря :)

#2 card

card

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 1 posts

Posted 09.01.2011, 19:27

Изключително голяма част от подобните предложения са измама, не казвам че всички са такива но по-голямата част да. Аз лично винаги си припомням приказката "Няма безплатен обяд." и съм скептично настроен към такива предложения. Имам приятелки дистрибуторки на разни компании, но и те самите признават че са се опарвали с такива неща. Искам само да погледнеш колко много сайтове има .. http://www.google.bg...&q=nwa bulgaria . Провери, проучи и тогава скачай, и то само ако няма как да се изгориш.

#3 speedy

speedy

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 10.01.2011, 15:37

Изключително голяма част от подобните предложения са измама, не казвам че всички са такива но по-голямата част да. Аз лично винаги си припомням приказката "Няма безплатен обяд." и съм скептично настроен към такива предложения. Имам приятелки дистрибуторки на разни компании, но и те самите признават че са се опарвали с такива неща. Искам само да погледнеш колко много сайтове има .. http://www.google.bg...&q=nwa bulgaria . Провери, проучи и тогава скачай, и то само ако няма как да се изгориш.

Прочетой аз и то бая прочетох. По празниците само това правих, така че сега знам за какво става въпрос. Много работа иска това нещо и не е много сигурно дали работата, която влагаш ще ти се върне. По-добре си е като че ли на заплатка някъде на сигурно, но пък ако пробиеш ще е супер, но...

#4 speedy

speedy

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 24.01.2011, 18:05

Много благодаря за мненията, които получих. Кои помогнаха, кои не, но важно е времето, което е отделено за да ми се отговори на нещо, което ме интересува. Четох много, даже вече може да се каже, че съм експерт в тази област и как се правят пари от мрежов маркетинг и се захващам.

Още една седмица, до края на януари включването е безплатно, като поне аз избрах този дистрибутор за спонсор тези момчета NWA. Виждат ми се най-стабилни, а пък и имат горе-долу еднаква бизнес стратегия с моята.

Успех на всички и тази тема може да се заключи вече.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users