Jump to content


Photo
- - - - -

Някой да има представа дали поне през 2013 ще има клас ХОБИ?


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 ico

ico

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 06.03.2012, 16:25

Мерси предварително!

#2 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 06.03.2012, 16:45

Я пак? Какъв клас хоби в любителския шампионат? Тук класове няма.

#3 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 06.03.2012, 18:18

той явно пита за БФКС
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#4 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 06.03.2012, 18:53

Явно значи е объркал раздела, в който си пуска темата...

#5 ico

ico

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 07.03.2012, 00:21

Ами здравейте, попринцип съм от Смолян .Преди години баща ми се е състезавал и ми е останал неговия карт който е със скорости, но от най високия клас.От малък карам но само на полигони и вече ми се прииска да покарам на писта с още хора и за това реших да се регистрирам във форума за да поразпитам как стоят нещата.На 22 години съм ако има значение :).

#6 ulyalyalya

ulyalyalya

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 90 posts
  • Град:Бургас

Posted 07.03.2012, 08:14

Здравей, хубава теми си подхванал.... мисля, че има доста хора които ще се радват ако го пуснат този клас. Иначе за сега предлагам, когато някой се кани да ходи да кара просто да пуска тема във форума и така, ще се събират по повече хора. Принципно с един приятел се надяваме идващата събота и неделя да е хубаво времето и да ходим с нашите картове да караме. На този етап освен ние да си организираме хоби клас друго решение няма.... С какъв карт си ти...

"Край на колоната"


#7 ico

ico

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 7 posts

Posted 07.03.2012, 10:32

Ами това ще е супер да се събираме повече хора и да ходим да караме защото съм сигурен че много машини без хомологация в момента прашасват по гаражите.Карта ми е с двигател cz 125 с изпилени и полирани до максимум отвори с шибърно пълнене.Преди година му направихме основен ремонт но увии няма с кой да карам и ми стои и прашасва.Просто няма как да отделя 7-8000лв за по-нова машина с хомологация и затова реших да пусна тази тема :)

#8 rosen.kolarov

rosen.kolarov

    Начинаещ

  • Пилоти
  • PipPip
  • 17 posts
  • Град:София

Posted 07.04.2012, 00:24

Явно не сте прочели последните промени в KZ2 класа на федерацията (БФКС), от този сезон 2012 в
този клас имат право да участват и "Хоби" машини с изтекла хомологация. Всички карат заедно, като
тези които са с изтекла хомологация "Хоби" не получават точки за генералното класиране.
Така, че който иска може да се включи още от този сезон - Очакваме Ви на пистите ;)

#9 Stancho

Stancho

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 5 posts
  • Град:София

Posted 07.05.2013, 13:42

има KZ2 Open






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users