Jump to content


Photo
- - - - -

Това няма да го търпя...


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 03.05.2011, 18:47

Борко е с постоянен бан от форума... След като миналата година беше влизал с акаунта на Косьо и е чел в ОК, сега се оказа, че е влизал с акаунта на Данчо и е трил мнения...

IP адресът му е записан в лога на модераторските действия от акаунта на Данчо.

Съжалявам много, но банът е постоянен

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#2 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 03.05.2011, 19:24

И нека допълня, като това предполагам ще ми е последото обръщение към Борко - не е толкова обидно, че правиш такива детински глупости и щуротии.
Обидно е, че се опитваш да правиш на луди далеч по-големи от теб, по-опитни от теб, ако щеш дори - хора с по-високо ниво на достъп от теб. Кво си мислеше, че няма да видим ли? Мен поне, в този случай, си ме подценил адски много. Много хора ми се чудят защо от дете съм фен на хищните птици и всичките им видове. Е, предполагам, вече и на теб ти е ясно. Малко неща ми убягват, когато съм се захванал с тях. И дано това ти е един полезен урок, макар че като гледам колко си възприемчив, хич няма да се окаже такъв. Ако и с другите хора занапред в живота ти се отнасяш по начина, по който се отнесе с маса хора и тук за година и малко, нищо добро не те чака. Но изборът си е твой. Каквото сам си направиш, и най-злия ти враг не може да ти го направи.

#3 Гост [L.Hamilton]

Гост [L.Hamilton]
  • Зрители

Posted 03.05.2011, 20:26

Аз съм инат :)

#4 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 03.05.2011, 22:37

щом имаш излишно време да си регистрираш всеки път нов имейл адрес и нов акаунт, фийл фрий... аз те банвам с 2 клика...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#5 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 04.05.2011, 00:12

И нека допълня, като това предполагам ще ми е последото обръщение към Борко - не е толкова обидно, че правиш такива детински глупости и щуротии.
Обидно е, че се опитваш да правиш на луди далеч по-големи от теб, по-опитни от теб, ако щеш дори - хора с по-високо ниво на достъп от теб. Кво си мислеше, че няма да видим ли? Мен поне, в този случай, си ме подценил адски много. Много хора ми се чудят защо от дете съм фен на хищните птици и всичките им видове. Е, предполагам, вече и на теб ти е ясно. Малко неща ми убягват, когато съм се захванал с тях. И дано това ти е един полезен урок, макар че като гледам колко си възприемчив, хич няма да се окаже такъв. Ако и с другите хора занапред в живота ти се отнасяш по начина, по който се отнесе с маса хора и тук за година и малко, нищо добро не те чака. Но изборът си е твой. Каквото сам си направиш, и най-злия ти враг не може да ти го направи.

Не, че не сте абсолютно прави, Боби, ама ми точно тая "пресконференция" звучи като на Цветан Цветанов и Бойко Борисов!!! Добре, че сте Вие щот видиш ли: престъпността по форумите няма шанс да намалее и Бог да Ви поживи.....
Моля Ви да внимавате със заключването на теми и триенето на мнения, понеже почва да намирисва на тоталитаризъм в тоя форум.
Не ти харесват резултатите от последния кръг - бан на темата!
Не му харесва на Краси, че излъганите хора му пилят на главата за бая пари и видиш ли съвпадение и той се разболя за първи кръг и не ги върна (не че имаше ньой да го чака), но бан за пут..нските номера няма!
Ни най-малко защитавам Борко за това което е направил, напротив - с действията си даже си призна и се излага по подобен начин, но не превръщайте единствения форум за картинг в БГ в качеството си на Админи в собствено пространство за демонстрация на претенции. Ай, че пиша от телефона и кай знае какво се е получило...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#6 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 04.05.2011, 07:50

За темата, която заключих - мисля е очевидно защо го направих. И не само, че не трих нещо от нея, ами върнах в нея нещата, които Борко, с акаунта на Данчо, беше изтрил. Относно инциденти и т.н., каквото имаше да си кажем, си го казахме на пистата и аз дори благодарих за това, защото това дърлене във форума никога не е било нещо приятно и красиво, особено когато можем очи в очи да си разясним ситуациите, да ги коментираме и водим диалог като нормални хора. Оттам нататък, решават Феро, Вектрата и Никола. И в един момент пак стана мазало, при това, за разлика от всички други пъти откак го има шампионата - дърленето, освен че го имаше, се оказа и пълен майтап. Не знам защо според теб това е тоталитаризъм - за мен е въдворяване на ред, преди да е станало още по-зле. Темата не отиваше към нищо добро и това нямаше нищо, ама нищо общо с резултатите от кръга. И доста по-лоши състезания съм имал и не е имало такива реакции от моя страна, просто защото не е имало и такива ситуации.

А относно нещата, засягащи Краси, пари и т.н. - за пореден път моля мен да не ме намесвате в неща, с които нямам нищо общо. Тук ставаше дума за бан-а на Борко.

#7 zanardi

zanardi

    Captain

  • ОК / ДК
  • 416 posts
  • Град:Горна Оряховица, Велико Търново, София

Posted 06.05.2011, 07:22

Не, че не сте абсолютно прави, Боби, ама ми точно тая "пресконференция" звучи като на Цветан Цветанов и Бойко Борисов!!! Добре, че сте Вие щот видиш ли: престъпността по форумите няма шанс да намалее и Бог да Ви поживи.....
Моля Ви да внимавате със заключването на теми и триенето на мнения, понеже почва да намирисва на тоталитаризъм в тоя форум.
Не ти харесват резултатите от последния кръг - бан на темата!
Не му харесва на Краси, че излъганите хора му пилят на главата за бая пари и видиш ли съвпадение и той се разболя за първи кръг и не ги върна (не че имаше ньой да го чака), но бан за пут..нските номера няма!
Ни най-малко защитавам Борко за това което е направил, напротив - с действията си даже си призна и се излага по подобен начин, но не превръщайте единствения форум за картинг в БГ в качеството си на Админи в собствено пространство за демонстрация на претенции. Ай, че пиша от телефона и кай знае какво се е получило...


Горане излизаш от темата, ясно е какво е направил Борко. Чесно казано до някъде е моя грешка че съм изпозлвал една и съща парола навсякъде и той се възползвал от това.Не мисля че тука във форума и в този шампионат както каза Чарли има нещо секретно и прочие, че чак таква сигурност да се прилага. Но аз това го приемам като влизане в личното ми пространство, което ще коментирам ето така:


Значи едно от нещата които изпълнявам на работа ми е админ на АИС мрежи, и като такъв си нямате напредстава за какви елемнтарни неща ни карат да слагаме някакъв гриф. От тук ти става ясно за какви пароли и сигурност говоря. Да не ти казвам какви са санкциите затова ако някои направи грешка от незнание и неволност, камо ли умишлено, ДАНС после ни разхвърлят яко и се чудя кво да им казвам .И това е само да крием някви неща,а някои келеш да влиза в личното ми пространство, приемам го като лично отношение което няма нищо общо с шампионата.Та мисълта ми елесно мога да сложа 12 елемнтна парола с всички изсиквания както аз си знам, но защо, заради някакъв си келеш просто няма мсисъл.

Както каза Боби Взаймоотношенията с Краси не са за тази тема, в негова защита ще кажа че беше болен найстина, на 2 състезание пак го нямаше, ако това ви успокоява не ви е правил номера, Краси не такъв човек поне моето мнение за него е такова и не мисля че би се крил.
BMW 320I - 110kw

#8 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 07.05.2011, 09:18

В интерес на истината, след като му наложих бана, Борко се държа доста прилично по скайпа, което определено ме изненада. Възможно е да им махна бана с Марио, или поне да им позволя да четат. Но няма да стане веднага. Парите на някои хора вече са върнати, включително на Борко. Другите ще си ги получат съвсем скоро. Ако някой не е разбрал, парите, които съм събрал, "изгоряха", така че сега не ги "връщам", а ги възстановявам от лични средства. Но това наистина няма връзка с действията на Борко, а и не виждам в това, което се опитах да направя - да прокарам канал за евтина екипировка (за съжаление, неуспешен), кое точно е "пут..нски" номер, Горане...

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#9 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 10.06.2011, 12:11

Бановете на Марио и Борко са махнати. Други компромиси няма да има

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#10 nikicar

nikicar

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 9 posts
  • Град:Varna

Posted 13.06.2011, 11:20

За кой Борко става дума ?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users