Jump to content


Photo
- - - - -

Нов модел картинг на картинг писта Варна


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 veronichka

veronichka

    Новак

  • Пилоти
  • Pip
  • 1 posts

Posted 04.02.2011, 18:13

На вниманието на нашите клиенти и приятели! Картинг Писта "Варна" ще ви изненада през Сезон 2011 с нов модел полупрофесионален картинг - Соди Карт 270 c.c. Това е предпочитаната "машина" на Михаел Шумахер - Шуми.

Posted Image
LET'S RACE!

#2 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 04.02.2011, 20:24

Йееее, какъв полупрофесионален, че то доста си прилича направо на професионален :D , особено с тези предпазни спойлери отвсякъде, сигурно е 140-150 кг., а колко к.с. са - 45-55?
А Шуми не кара ли TonyKart?
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#3 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 04.02.2011, 20:39

Горане те нали са на Шумахер затова е MS kart - и на лаута, ще има такива 9.0 коня са със същия мотор.

#4 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 04.02.2011, 23:14

Чакай че не разбрах, Sodi и MS kart едно и също ли е?
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#5 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 04.02.2011, 23:38

Чакай че не разбрах, Sodi и MS kart едно и също ли е?

Ти да не пиеш нещо??
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#6 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 05.02.2011, 00:26

Аз малко, съм го написал подвеждащо, значи мисля че 70-80% от пилотите в Ф1 си имат производство на своя марка картинг - Хамилтън - (LH), Фернандо Алонсо (FA) и др.
МС карта - са на Мишо, а содито не знам... знам че двигателя е 9.0 кс. 270 като на тея от Лаута, само че шасито знаеш какво е като на тея от Конза и Благоевград :)

#7 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 05.02.2011, 01:35

Аз малко, съм го написал подвеждащо, значи мисля че 70-80% от пилотите в Ф1 си имат производство на своя марка картинг - Хамилтън - (LH), Фернандо Алонсо (FA) и др.
МС карта - са на Мишо, а содито не знам... знам че двигателя е 9.0 кс. 270 като на тея от Лаута, само че шасито знаеш какво е като на тея от Конза и Благоевград :)


MS Kart на Мишо? Не знаех, че бай Михал германски е станал чех.:lol:
Вземи прочети малко, преди да пишеш глупости - MS е компания, създадена от чеха Милан Шимак (Milan Simak - MS), затова и се казва така:
The company MS Kart s.r.o. - Manufacturer of Go-Kart chassis - has been owned and run since its inception in 1992, by successful go-kart racer Milan Šimák, who has been active in go-kart racing since 1968.

А Соди са създадени още през 1981 г. в Нант, Франция. Това дали е предпочитана или не марка от Шуми, по-скоро може би е следствие от факта, че пистата му в Керпен, дето я движи баща му, е оборудвана с такива картове за клиентите. Което не ме и изненадва, Соди са може би най-добрия производител на ренти в света на картинга, особено като знам дори старите им шасита на Красна поляна как се държат сравнение с дървета като MS, Rimo и подобни... а хем тия на Красна са криви, със заварки... и пак са супер гъвкави, адаптивни, "директни" и страхотни за каране.

Иначе този, който също има компания за шасита, както Хамилтън и Алонсо, според нещата, които си спомням, че ни разказа Кастелаци, е Ярно Трули, и шаситата му се казват JT. Пак, според думите на Кастелаци, които си спомням, Трули не е създал самостоятелна фирма за това, а по-скоро е въвел рекламна линия, която първоначално е разработвал със Суис Хътлес, а после с Тони Карт и Вортекс... нищо чудно и при Хамилтън и Алонсо да е същата история, или поне сходна...

#8 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 05.02.2011, 02:02

Мерси за инфото :)

#9 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 05.02.2011, 08:21

Ти да не пиеш нещо??

Аз че пия - пия. И то както си му е реда - повечко, ама ти не разбра ли, че се майтапа бе.
Мислиш ли че незнам колко к.с. са и какво представляват? Ясно е, че Соди правят може би най-добрите ренталки, ама чак "полупрофесионален" да го наричат :blink: - малко като на федерацията "четиритактов профи шампионат" :lol: :lol: :lol: - НА БАБА ИМ ХВЪРЧИЛОТО (имат си картинги, пистички и си правят реклама хората).
Борко пък от незнам къде ми пише за MS kart, като преди това никъде не става въпрос за тях (май и той си е пийнал).
Понеже явно Соди са едни от най-добрите ренти и Шуми е оборудвал пистата си в Керпен с такива и виждаш ли "това била предпочитаната машина от Михаел Шумахер - Шуми" (ех, ако участваха в Ф1 със собствен болид и там щеше за тях да кара). Предпочитана машина, ама да продава на децата обиколки. Той тренира с Tony Kart, понеже му плащат най-добре, за да ги рекламира (особено преди да се върне във Ф1 - има много филмчета в мрежата). А Боби с тая Wikipedia ме разби...
Айде, че опомрачихме на хората темата с прекрасната новина.
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#10 Plamenlauta

Plamenlauta

    Талант

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 53 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 05.02.2011, 14:44

Аз че пия - пия. И то както си му е реда - повечко, ама ти не разбра ли, че се майтапа бе.
Мислиш ли че незнам колко к.с. са и какво представляват? Ясно е, че Соди правят може би най-добрите ренталки, ама чак "полупрофесионален" да го наричат :blink: - малко като на федерацията "четиритактов профи шампионат" :lol: :lol: :lol: - НА БАБА ИМ ХВЪРЧИЛОТО (имат си картинги, пистички и си правят реклама хората).
Борко пък от незнам къде ми пише за MS kart, като преди това никъде не става въпрос за тях (май и той си е пийнал).
Понеже явно Соди са едни от най-добрите ренти и Шуми е оборудвал пистата си в Керпен с такива и виждаш ли "това била предпочитаната машина от Михаел Шумахер - Шуми" (ех, ако участваха в Ф1 със собствен болид и там щеше за тях да кара). Предпочитана машина, ама да продава на децата обиколки. Той тренира с Tony Kart, понеже му плащат най-добре, за да ги рекламира (особено преди да се върне във Ф1 - има много филмчета в мрежата). А Боби с тая Wikipedia ме разби...
Айде, че опомрачихме на хората темата с прекрасната новина.

:P :lol: :lol: :D :D :D
Eкстремно е синоним на Пламен

#11 JAGUAR

JAGUAR

    Картинг маниак

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 10.03.2011, 23:17

Аз че пия - пия. И то както си му е реда - повечко, ама ти не разбра ли, че се майтапа бе.
Мислиш ли че незнам колко к.с. са и какво представляват? Ясно е, че Соди правят може би най-добрите ренталки, ама чак "полупрофесионален" да го наричат :blink: - малко като на федерацията "четиритактов профи шампионат" :lol: :lol: :lol: - НА БАБА ИМ ХВЪРЧИЛОТО (имат си картинги, пистички и си правят реклама хората).
Борко пък от незнам къде ми пише за MS kart, като преди това никъде не става въпрос за тях (май и той си е пийнал).
Понеже явно Соди са едни от най-добрите ренти и Шуми е оборудвал пистата си в Керпен с такива и виждаш ли "това била предпочитаната машина от Михаел Шумахер - Шуми" (ех, ако участваха в Ф1 със собствен болид и там щеше за тях да кара). Предпочитана машина, ама да продава на децата обиколки. Той тренира с Tony Kart, понеже му плащат най-добре, за да ги рекламира (особено преди да се върне във Ф1 - има много филмчета в мрежата). А Боби с тая Wikipedia ме разби...
Айде, че опомрачихме на хората темата с прекрасната новина.

Първото мнение е написано за реклама, затова не се чуди на "предпочитана машина от М.Ш.". :)
А като чуя/прочета за "четиритактов профи шампионат" и ми идва да повърна! Понеже предния ден имаше кръг от зимния шампионат, мога да кажа, че зимния шампионат на Лаута е в пъти по-хубаво състезание(шампионат) от 4т. профи, където правилата се измислят на момента според настроението и накъде духа вятъра. :angry:

С новите картинги ще се провеждат месечните финали! :huh:
Best Lap Time Varna Karting Track 200cc-1:03.3xx 270cc-1:02.2xx Rotax-0:52.363
Best Lap Time Lauta Karting Track 270cc-0:50.969(4 Laps)

#12 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 11.03.2011, 08:15

Е, какво не ти ли харесват ?

#13 JAGUAR

JAGUAR

    Картинг маниак

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 101 posts

Posted 17.03.2011, 14:38

Е, какво не ти ли харесват ?

Като ги гледам в интернет ми харесват, но още не съм ги карал.

А на теб не ти ли харесват?
Best Lap Time Varna Karting Track 200cc-1:03.3xx 270cc-1:02.2xx Rotax-0:52.363
Best Lap Time Lauta Karting Track 270cc-0:50.969(4 Laps)

#14 BoRkY

BoRkY

    BMW Kart Team Challenge

  • Пилоти
  • PipPipPipPipPip
  • 666 posts

Posted 17.03.2011, 18:46

Колкото пъти да съм карал рент соди е супер близо до профи :)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users