Jump to content


Photo
- - - - -

Хайде да покараме ...


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 06.06.2010, 16:16

Ние с Краси и мойта по-добра половинка ще се разходим до Бенковски за някое друго кръгче. Ако има някой желаещ, след 7 сме на линия. :) До сега не съм била на тази писта, така че ще се излагам много. Ще пусна всички пред мен, да не ви преча! :blush:
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#2 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 06.06.2010, 23:28

Много съм доволна! Много благодаря на Краси! Малко ви завиждам, че на 12-ти сте там, ама ще компенсирам неделята на пистата в Хасково! Много приятно съм изненадана от възможностите на пистата и със сигурност дава възможност за подобряване на техниката на каране, особено на такива прохождащи аматьори като мен. Ще се радвам, ако имам възможността да покарам с повечко хора, не само с Краси и половинката. :rolleyes:
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#3 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 08.06.2010, 14:57

На някого да му се кара днес? Много искам да отида и да врътна някоя друга обиколка. Ще се радвам, ако имам компания.
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#4 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 08.06.2010, 15:15

То желание винаги има, ама време...:(

#5 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 08.06.2010, 18:31

За съжаление, Боби, при мен се стекоха така нещата, че нито ми е до каране, нито нищо. Утре, ако видя, че нещата се оправят, може в четвъртък към 7 и 30 да отидем където кажете. Аз съм на линия. А ако има и някой безделник като мен, може да ми прави компания в петък на Лаута :) Защото там вече отивам 100%
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#6 KOBRETI

KOBRETI

    Ferrari

  • Админи
  • 1,616 posts
  • Град:София

Posted 08.06.2010, 20:35

В петък едва ли... Приятно прекарване обаче :)

Валяк мачка... | Авариен автоключар София - avtokluchar.net


#7 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 08.06.2010, 22:11

Не се услушвайте, ами замисляйте къде да караме :) ... и най-вече кога! Само моля, да е преди петък! :rolleyes:
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#8 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 08.06.2010, 23:05

В петък едва ли юнаците от Сф ще ти правят компания на Лаута, но ние рано или късно почваме подготовка за 3-4 юли за Хоби и сигурно ще сме там...
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#9 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 08.06.2010, 23:27

Супер сте! Значи ще имам възможността да се запозная с повечко хора. Ще имам грижата с влизането в града да се насоча директно към Лаута :) Допълнително само ще кажа към колко ще пристигна но при всички положения ще е през деня, защото след това трябва да направя едно бързо ОТК на пистата в Хасково и да съм се настанила след това в хотела най-късно в 8ч.
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#10 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 09.06.2010, 09:25

В петък едва ли юнаците от Сф ще ти правят компания на Лаута, но ние рано или късно почваме подготовка за 3-4 юли за Хоби и сигурно ще сме там...

нещо не мога да схвана, кога точно си го постнал това?

Супер сте! Значи ще имам възможността да се запозная с повечко хора. Ще имам грижата с влизането в града да се насоча директно към Лаута :) Допълнително само ще кажа към колко ще пристигна но при всички положения ще е през деня, защото след това трябва да направя едно бързо ОТК на пистата в Хасково и да съм се настанила след това в хотела най-късно в 8ч.

Обади се като пристигнеш, за да се организираме, да дойдем колкото може повечко приятели на този спорт!
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#11 Goran

Goran

    Plovdiv Racing Team

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 360 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.06.2010, 12:09

нещо не мога да схвана, кога точно си го постнал това?

Малко след като се разделихме, а ти си си пиел топла водка в чаша за вода....
Гражданска отговорност от - GBROKERS

#12 lubo lauta

lubo lauta

    Пенсионер

  • ОК / ДК
  • 661 posts
  • Град:Пловдив

Posted 09.06.2010, 13:33

Малко след като се разделихме, а ти си си пиел топла водка в чаша за вода....

:D :D :D :D :D :D
Не забравяйте, че тука сме като във ФИА - отнасяш комисарската тояга и нямаш право на обжалване. :)

#13 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 09.06.2010, 22:26

Обади се като пристигнеш, за да се организираме, да дойдем колкото може повечко приятели на този спорт!


Слушам и изпълнявам! ;) Я кажете, някой успя ли да види какво се излъчва LIVE от Бенковски?
Само да спомена за днес, че се нагледах на супер изпълнения. Краси, голем атлет си, признавам те. Особено с гумата в скута - разцепи ме! МерсаЖ и за петминутката.
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#14 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 10.06.2010, 19:51

Симпатяги, за момента положението е следното. Планирам да замина в 11ч. и в 13ч. на обяд да съм вече на Лаута. Ако има някакво забавяне своевременно ще ви информирам. :)
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#15 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 21.06.2010, 05:12

Има ли мераклии за някоя друга обиколко утре вечер? Аз съм на линия 100%
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#16 Bobby

Bobby

    Скудерия Ферари

  • Админи
  • 890 posts

Posted 21.06.2010, 09:56

Утре вечер има София Рокс фестивал, какъв ти картинг?

#17 vasilkartman

vasilkartman

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • Град:Sofia

Posted 21.06.2010, 18:43

На мене ми се кара на красна поляна навити ли сте :P

#18 Kose Bose

Kose Bose

    www.kosebose.com

  • ОК / ДК
  • 960 posts
  • Град:Plovdiv

Posted 21.06.2010, 21:18

На мене ми се кара на красна поляна навити ли сте :P

На мен на зельоная поляна, ама не картинг! :rolleyes: B)
www.kosebose.com
НЕОНОВИ РЕКЛАМИ

#19 Say Nothing

Say Nothing

    Професионалист

  • Пилоти
  • PipPipPipPip
  • 100 posts
  • Град:София

Posted 21.06.2010, 22:58

На мене ми се кара на красна поляна навити ли сте :P

Аз съм първа писта! Към колко?

Утре вечер има София Рокс фестивал, какъв ти картинг?

Ако ходиш на Рамщайн - звънни да се видим. Аз съм само тогава! Металика повече не искам да ги слушам на живо!
Страшно е, когато шефът ти е жена. Но още по-страшно е, когато ЖЕНА ТИ ТИ Е ШЕФ!

Каква е поуката от филма Шрек? - Не е важно да си красив, важното е да намериш същия изрод като себе си!

#20 vasilkartman

vasilkartman

    Напреднал

  • Пилоти
  • PipPipPip
  • 55 posts
  • Град:Sofia

Posted 22.06.2010, 19:54

Ем са през седмицата аз съм на училище 2-ра смяна :( ама събота или неделя когато кажеш :P

На мен на зельоная поляна, ама не картинг! :rolleyes: B)

Ем сега на Пловдив на републиканското искаш ли да разцъкаме футболче на Локото примерно :P




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users