Jump to content


Jolio's Content

There have been 4 items by Jolio (Search limited from 04.05.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#9137 2 кръг - FDKART - 06.04.2013

Posted by Jolio on 09.04.2013, 23:36 in Auto-Kart Championship


Ето го видеото от 4-ти манш.

За съжаление не съм позиционирал камерата добре и зрителното поле не е много голямо :(

 

Ето го четвърти и от мен:

http://www.youtube.c...WNmGAzfPHw&ns=1




#9047 Съдийството оттук насетне

Posted by Jolio on 08.04.2013, 04:04 in Auto-Kart Championship

Във всички моторни спортове го има правилото за 2 гуми на пистата... 

Във всички други моторни спортове машините и хората се чупят при контакт, и затова никой не задминава "с два спонта"...с ренталните картове контакта е безплатен и безболезнен, затова го играем безсмъртни...




#9037 Съдийството оттук насетне

Posted by Jolio on 07.04.2013, 16:36 in Auto-Kart Championship

Не знам дали не ми е рано да давам акъл, защото съм прекалено отскоро тук, но това, което виждам е по-скоро някакъв full contact вариант на картинг.  Ако настройката на пилотите е да карат така не виждам оправия ако ще и 1000 маршала да има...Пък и решенията на маршали, които са ангажирани с отбори са меко казано... атакуеми. Така че съветите ми са - махнете отборите - това ще изчисти системата. И въведете наказание за ВСЕКИ контакт, който води до промяна в позицията в рамките на два завоя след мястото на контакта . Ако всяка лоша атака или защита ти коства 3-4 позиции ще се замислиш, преди да правиш каубойски изпълнения. И тогава става лесно - караш примерно в 5 серии, съдийстваш в други пет....И друго - според мен не трябва да се допускат като правомерни атаки, при които има дори и една гума на карта на атакуващия извън асфалта. Това отваря врата за атаки при напълно затворена врата, които винаги завършват с контакт и с черни мисли за атакувания през поляната. 




#9017 Отбори и пилоти 2013 - РЕГИСТРАЦИЯ

Posted by Jolio on 06.04.2013, 00:54 in Auto-Kart Championship

Отбор: GNR
Шеф: Георги Маждраков (Jolio)
Собственик: Георги Маждраков (Jolio)
65. Георги Маждраков (Jolio)
66. Венцислав Низамски (Venci)
67. свободно