Jump to content


KamenChernev_'s Content

There have been 4 items by KamenChernev_ (Search limited from 01.05.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#1888 След шампионата

Posted by KamenChernev_ on 22.01.2010, 15:40 in Зимен шампионат Лаута

Благодаря за инфото и от двамата! Сега ще разгледам стоките. ;)



#1884 След шампионата

Posted by KamenChernev_ on 21.01.2010, 22:58 in Зимен шампионат Лаута

Утре ще гледам да пусна и филмчето от мойта камера, дето пак татко ти го записваше! По едно време, държеше две камери :)


Досега рекордът му беше камера и фотоапарат, снимайки с двете едновременно :P . Сега искам да помоля някого да ме светне, тъй като си търся свестни ръкавици за картинг, по възможност на SPARCO. Един сайт с доказано качество на стоките ми е достатъчен. Благодаря! ;)



#1880 След шампионата

Posted by KamenChernev_ on 21.01.2010, 21:30 in Зимен шампионат Лаута

Това е линкът за сваляне на видеото от Зимния шампионат. Качеството не е много добро, но се целих в по-малкия размер. По-наблюдателните ще забележат, че 12-ката е хваната в кадър, когато НЕ Е ПОСЛЕДНА! :lol: Приятно гледане!

http://tranz.it/load...I5v601nDY467749



#1832 След шампионата

Posted by KamenChernev_ on 18.01.2010, 21:35 in Зимен шампионат Лаута

Въпреки, че учасвах само в 3 от 6-те кръга, ми стана ясно, че този шампионат ще се хареса на много състезатели. В сравнение с месечните финали на Лаута тук си цареше една задружна обстановка, която аз лично усетих и на самата писта. Спортсменско каране от страна на всички, интересен регламент, променящи се условия... Направо си беше супер! Нямам търпение до следващата зима. А сега ще помоля някого, тъй като съм нов във форума, да ми разясни накратко има ли някаква възможност да кача видео от Зимния шампионат или трявба непременно това да стане чрез линк, защото е около 300mb.

P.S. Скарата беше супер! ;) :D