Jump to content


charlie's Content

There have been 11 items by charlie (Search limited from 30.03.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#9861 2014 R2 - Бенковски - 15.03.2014

Posted by charlie on 16.03.2014, 18:41 in Auto-Kart Championship

Така някой неща който тръгват от тази тема:

https://www.facebook...f_t=share_reply

 

Това което видах на пистата е пълен шит. Не знам какво мислите, ама ако карате така по-добре го затварайте този шампионат и да минаваме на варианта "Нищо лично, на гонки от по 5 мин."

 

Който има какво да казва да казва сега, но хората каращи по-дълго в шампионата да вземат да се хванат у ръце и не само да смърдят, ами по-добре максимално помогнете по организацията.

В момента са само Боби и Краси и явно нещата са зациклили някъде. Не казвам че когато аз карах активно нещата са били много цвете, ама сега е пълна анархия. 

 

Утре на Бирата ще има яко хейт, който е свободен да заповяда...




#9753 2014 R1 - FDKART - 01.03.2014

Posted by charlie on 28.02.2014, 14:49 in Auto-Kart Championship

Дишайте дълбоко, поради ендуранса по-другата седмица ще Ви оставам да се наиграете...

 

Успех !




#9752 Отбори и пилоти 2014 - РЕГИСТРАЦИЯ

Posted by charlie on 28.02.2014, 14:46 in Auto-Kart Championship

Отбор: Wildfire
Шеф: Vectra 1.4+ - (ама не за дълго)
Собственик: Charlie - Чавдар Варийски

 

23. Charlie
24. Vectra 1.4+ 
25. mitko80 - Ключарчето

25.5 Тошко Дунев (ако го пуснат и още десет хиляди ако...)




#9244 3 кръг - БЕНКОВСКИ - 11.05.2013

Posted by charlie on 12.05.2013, 08:05 in Auto-Kart Championship


 

Днес няма ли да има live......

 

http://justin.tv/charliebg/b/402083429

А това кво. След ден ще се изтрие.




#9232 3 кръг - БЕНКОВСКИ - 11.05.2013

Posted by charlie on 11.05.2013, 09:05 in Auto-Kart Championship

Оо



#9071 Излизане с 2 гуми извън пистата

Posted by charlie on 08.04.2013, 12:15 in Auto-Kart Championship

Това ще мъдриме на бирата, щото е малоумно правило - внесено с един инцидент преди години, а на практика отваря доста неяснотии и безумни тълкования.

 

С файла дето съм Ви го дал в другата тема на 19:00 - там некъв самодеец(не го знам кой е) "потроши" гонкката на карт N1 пред мен.

 

Трябва да си доста тъп за да се намърдаш в най-бавния завой по-този начин.   




#9066 2 кръг - FDKART - 06.04.2013

Posted by charlie on 08.04.2013, 11:34 in Auto-Kart Championship

В един от маншовете бях малко по-груб - като се ядохме с Дъртия, обаче и той самия си каза, че е затварял здраво, срещу което претенции нямах, много добре пазеше. Вероятно, ако е имало някаква причина някъде да бъда наказан, то това е било в борбата ми с Чарли. Все още не мисля, че случката с Йоан беше за стоп/старт наказание, ама - свирено е. Във всички останали случаи, всеки изпреварен от мен може да потвърди, че го минах без грам грубост. А изпреварвания направих доста.

 

Поради стечения на обстоятелствата (нещо се бъгна в тоците на ПТС-а :)) в този манш съм записал гонката с Боби на 150 FPS - демек на бавен каданс. Линк от файла ето тук:

 

https://www.dropbox....0406_143852.MP4

 

По-добре си го свалете щото дропбокса не позволява повече от 14 мин преглед. Файла е около 1.5 Гб. Има и много боза за гледане.

Да не говориме че нема един левак да ми погледне  камерата за да я повдигна малко по-нагоре, ама айде...

 

Иначе баси слабаците сте - да Ви наритат най-дъртите на пистата - малии, малллиии 

 

А щото сега мнения бол, погледнете Боби че след като се вряза малко по-невъзможно си дава позицията. Другите баси що не го ползвате, ами ми плачете после като отнесете черният цвят...




#8935 2 кръг - ЖИТНИЦА - 30.03.2013 (АНУЛИРАН)

Posted by charlie on 01.04.2013, 10:30 in Auto-Kart Championship

Ох Мишо пак ли ще ми лазиш по нервите. Да не говориме че и на учител ми се пишеш:

И така няма такова понятие, я да видиме: 

 

13.3)     Когато състезател бъде атакуван, той е длъжен да остави място на съперника си, при положение, че атакуващия се намира в странично нему положение. За странично, се счита положение, при което атакуващият карт се е изравнил успоредно с 2/3 от атакувания карт, т.е. най-предната точка на атакуващия се е изравнила с предната част на седалката на карта на атакувания.

13.4)     Когато състезатели се борят за позиция и биват един до друг по смисъла на точка 13.3), то при влизането в завоя, намиращия се от външната страна е длъжен да остави място за цял карт на намиращия се от вътрешната страна и съответно, на излизане от завоя – намиращия се от вътрешната страна е длъжен да остави място за цял карт на намиращия се от външната страна, като никой от тях не трябва да изтласква конкурента си извън пистата посредством обструктивни маневри или директен контакт карт в карт.

 

Внимателно си прочети 13.4 

 

После:

 

 

13.9)     Никой състезател няма право да използва намиращия се пред него за намаляване на скоростта си в завоя, като с това да затрудни оптималното ускорение на съперника си, с цел последващо изпреварване.

 

И накрая:

 

 

12.10)   Няма изискване Главния маршал стриктно да следва поредността на показване на черно-белия флаг и налагането на спри/потегли наказание. Според важността на нарушението, Главният маршал има свободата да наложи директно спри/потегли наказание, прескачайки предупреждаването с черно-бял флаг.

 

 

А ако имаш претенции има си процедура и я спазвайте. 

 

 

12.6)     Сезирането на ДК относно даден инцидент от страна на състезател, е придружено от писмена контестация в рамките на същия ден, когато е състезанието, и внасяне на такса от 10 лв.

а) При одобрение на контестацията и взимане на решение за наказание от страна на ДК, таксата от 10 лв бива възстановена на подалия контестацията.

б) При отхвърляне на контестацията, таксата от 10 лв остава в полза на ОК.

в) Веднъж подадена, контестацията и сезирането на ДК не могат да бъдат оттеглени.

г) В случай, че ДК обяви даден инцидент за спортен такъв, парите не се връщат на подалия контестация. За спортен инцидент се счита този инцидент, при който няма ясно изразена вина на въвлечените в него състезатели.

 

 

 

И така Хич не ми се пенете. Ако не сте съгласни с нещо в шампионата има си начини да стане вашето, по съответната процедура.

Ако не Ви харесва - отивайте да протестирате на Орлов Мост!




#8927 2 кръг - ЖИТНИЦА - 30.03.2013 (АНУЛИРАН)

Posted by charlie on 31.03.2013, 19:37 in Auto-Kart Championship

Я ходи да четеш в КлубС1, кога как и колко сме го правили това. Даже можеш с ония отвореняк от Варна (ягуара май беше да се го направите).

В същия дух можеш (щот си много печен) да врътнеш едно Стара Загора-Хрищени-Богомилово-Маджерито СредноЦентрално шампионатче, че да ти излезе малко по "тънкана"

Ами така...




#8912 2 кръг - ЖИТНИЦА - 30.03.2013 (АНУЛИРАН)

Posted by charlie on 31.03.2013, 09:05 in Auto-Kart Championship

Баси пак се пооляхте с реването. Е чудо голямо станало - ами на пича картовете му са скрап кво толкова, явно не стават за наште цели.

 

За Данчо и Феро пак: то пак не спряхте да ривете по пистата. Кофти било, кефеф било, формата е скапан. Баси вранкалата сте. 

 

За Мишо - да може. От моят място друго ми се видя. Но ако се замисля за всичките ти побутвания и агресията която вкара в гонката - мисля че си заслужи един стоп, аре не ми се прави и ти сега...

 

За Боби - баси аз може да съм пенсия и да не довиждам, ама Боби да си ми толкова разноглед и да се омоташ на стоп - баси колко си леф. Има брифинг (друг е въпроса, че мислите е не Ви трябва) и имаш една цяла обиколка да си направиш стопа. Да не говориме че като минеш в тази обиколка пак бих повторил флага за по-сигурно... 

 

За всите михльози който ме замлатиха в задния номер. Пичове не се хващайте на тази игра, защото аз от такава война много скалпове съм отвял.

Гледайте да си запазите перчема и в следващото състезание да не се случва пак, защото .... 

 

 

За виделото тук:

http://www.justin.tv...ebg/b/384298711

След 2 дена ще го изтрият от Джъстина....




#8874 2 кръг - ЖИТНИЦА - 30.03.2013 (АНУЛИРАН)

Posted by charlie on 29.03.2013, 11:34 in Auto-Kart Championship

Ще пробам да излъчвам пак от пистата. Кобрата да разцъка на сайта.